השכרה / מכירה ציוד מציאות מדומה, צילום 360, פיתוח תוכן Virtual Reality - מדריך למשתמש VRcross

עולם של מציאות מדומה

077-7080660

אם הגעתם לעמוד זה סימן שרכשתם את משקפי הVRyou מדגם הCross ושאתם רוצים להתחיל להנות. מדריך זה ינחה אתכם בכל שלב ושלב עד שתגיעו לשלב הסופי - שימוש במשקפיים. במידה והחומר הכתוב אינו מובן לכם, אל תחששו לפנות לצוות האתר בכל בעיה או שאלה שהיא ונענה לכם בהקדם האפשרי (דרכים ליצירת קשר תוכלו למצוא בדף "צרו קשר" שנמצא בסרגל העמודים.

בהמשך לכך, בכדי להנות מחווית מציאות מדומה מקסימלית ככל האפשר ריכזנו ופרסמנו עבורכם את האפליקציות המומלצות עלינו, לחצו כאן למעבר לפינת ההמלצות של צוות VRyou נשמח אם תקדישו לביקור קטן בדף זמן מאחר והוא נעשה מתוך מחשבה לספק לכם כמה שיותר מידע בכדי שיהיה לכם נוח.
1. לפתוח את הקופסה

ברגע שקיבלתם את המשקפיים אתם מוזמנים לפתוח את הקופסה ולהתרשם, בקופסה תוכלו למצוא את המשקפיים ובד לניקוי העדשות. קחו את המשקפיים וצפו בסרטון שצוות האתר הכין עבורכם "אופן השימוש, סיקור והתרשמות ראשונית". צפיתם בסרטון? עברו הלאה לשלב הבא!
2. להוריד ולהתקין אפליקציות מחנות האפלקציות בטלפון החכם

צוות האתר החליט לרכז עבורכם מספר אפליקציות ועוד כל מיני דרכים שבהם תוכלו להנות מחווית מציאות מדומה (סימולציות, משחקים וסרטונים). עמוד זה נקרא "פינת ההמלצות שלנו" והוקם מתוך מטרה לספק לכם כמה שיותר מידע ואפשרויות. התכנים בו הוכנסו אך ורק על פי דעתנו האישית ולא חובה להשתמש בהם. למעבר לעמוד לחצו כאן
3. למקם את הטלפון החכם בתוך המקום המיועד לו בתוך המשקפיים

לאחר שסיימתם את 2 השלבים הראשונים אתם מוכנים להתחיל לעבוד! פתחו אפליקציה או סרטון, מקמו אותו במקום המיעוד לו והתחילו להנות!
 
מה אתם צריכים לעשות?