השכרה / מכירה ציוד מציאות מדומה, צילום 360, פיתוח תוכן Virtual Reality - מדריך למשתמש Cardboard

עולם של מציאות מדומה

077-7080660

 
אם הגעתם לעמוד זה סימן שרכשתם את משקפי ה Cardboard (קארדבורד) ושאתם רוצים להתחיל להנות. מדריך זה ינחה אתכם בכל שלב ושלב עד שתגיעו לשלב הסופי - שימוש במשקפיים.
במידה והחומר הכתוב אינו מובן לכם, אל תהססו לפנות לצוות האתר בכל בעיה או שאלה שהיא ונענה לכם בהקדם האפשרי, דרכים ליצירת קשר תוכלו למצוא בדף "צרו קשר" שנמצא בסרגל העמודים.

בהמשך לכך, בכדי להנות מחווית מציאות מדומה מקסימלית ככל האפשר ריכזנו ופרסמנו עבורכם את האפליקציות המומלצות , לחצו כאן למעבר לפינת ההמלצות של צוות Vryou נשמח אם תקדישו לביקור קטן בדף זמן מאחר והוא נעשה מתוך מחשבה לספק לכם כמה שיותר מידע בכדי שיהיה לכם נוח.
מה אתם צריכים לעשות?
1. להתקין ולהרכיב את המשקפיים

התקנת והרכבת המשקפי מציאות מדומה גוגל קארדבורד הן החלק "המורכב" ביותר מבין שלושת השלבים הקיימים ולכן החלטנו לרכז עבורכם כמה מדריכים, בכתב ובוידאו בכדי לתת לכם כמה שיותר אינפורמציה ובכדי שהכל יהיה מובן. מאחר ופה מטרתנו היא לתמצת את הצעדים וכן לא להעמיס, המדריכים נמצאו במרוכז בעמוד הזה (לחיצה כאן תוביל אתכם לעמוד). אם בכל זאת לא הבנתם כיצד להתקין ולהרכיב את המשקפיים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר במספר דרכים אותם תוכלו למצוא תחת הדף "צור קשר" שבתפריט העמודים.
2. להוריד ולהתקין אפליקציות מחנות האפלקציות בטלפון החכם

צוות האתר החליט לרכז עבורכם מספר אפליקציות ועוד כל מיני דרכים שבהם תוכלו להנות מחווית מציאות מדומה (סימולציות, משחקים וסרטונים). עמוד זה נקרא "פינת ההמלצות שלנו" והוקם מתוך מטרה לספק לכם כמה שיותר מידע ואפשרויות. התכנים בו הוכנסו אך ורק על פי דעתנו האישית ולא חובה להשתמש בהם. למעבר לעמוד לחצו כאן
3. למקם את הטלפון החכם בתוך המקום המיועד לו בתוך המשקפיים

לאחר שסיימתם את 2 השלבים הראשונים אתם מוכנים להתחיל לעבוד! פתחו אפליקציה או סרטון, מקמו אותו במקום המיעוד לו (ראו פה תמונה של המקום המיועד) והתחילו להנות!
 

כעת נותר לכם להרכיב את המשקפי מציאות מדומה ולהנות מהגוגל קארדבורד שברשותכם, מזכירים לכם שלכל שאלה בנושא מציאות מדומה או משקפי הקרדבורד את מוזמנים לפנו אלינו בשעות הפעילות.
יש לסרוק את ה QR Code לשם התאמת המשקפיים למכשיר הסמארטפון שלכם.

בהפעלת אפליקציית Google Cardboard תתבקשו לסרוק את ה QR המצורף משמאל לשם התאמה אופטימלית של הטלפון למשקפיים.