השכרה / מכירה ציוד מציאות מדומה, צילום 360, פיתוח תוכן Virtual Reality - מציאות מדומה

עולם של מציאות מדומה

077-7080660

מציאות מדומה          
 
קסדות המציאות המדומה ניסו לחדור לביתנו כבר בשנות ה-90 אך משום מה נעצרו אז ולפני כשנה וחצי קמה חברה בשם Oculus rift שהצליחה להביא את הקסדות לקאמבק ענק. החלום או החזון של המשקפיים האלה הוא שיהיה להם חלק בלתי נפרד מחיינו, אולי כרגע המציאות המדומה משמשת אותנו למעט מאוד צרכים. החזון הוא גם לעזור משמעותית לנכים ואנשים בעלי מוגבלויות להרגיש איך זה להיות בן אדם "רגיל".
המציאות המדומה מנסה לתת למשתמש חוויה ויזואלית תוך כדי שימוש בעדשות, מסך הקרנה, אוזניות, כפפות בעלי חיישנים ועוד כדי ליצר אשליה ובכדי "לעבוד" עלינו שאנו באמת נמצאים בעולם או במקום אחר. כמובן שכל זה לא יכול להתבצע ב100% בעיקר בשל הרזולוציה הנמוכה אשר דרושה שיפור ומכיוון מגבלות טכניות של עוצמות החישוב.

איך זה עובד ?

על איזה אפליקציות אנו, צוות VRyou ממליצים?

מציאות מדומה, איך הכל התחיל? את עניין המציאות המדומה אפשר לחלק לכמה תתי נושאים אך אחד מן החלוצים העיקריים בתחום הוא ג'רון לנייר (שגם המציא את השם "מציאות מדומה") שעזר לבנות כמה מן המערכות הראשונות בתחום בשנות ה-80. כמובן שאז הטכנולוגיה לא הייתה בהישג יד כמו משקפיים אך הפוטנציאל בהחלט זוהה כבר אז. הטכנולוגיה עברה המון שינויים עד שלפני 25 שנים התפתחה משמעותית לכדי משקפיים.

איך זה התחיל ?

החזון

להצעת מחיר משקפי מציאות מדומה - לחצו כאן
להצעת מחיר משקפי מציאות מדומה לארגונים - לחצו כאן