השכרה / מכירה ציוד מציאות מדומה, צילום 360, פיתוח תוכן Virtual Reality - משקפי מציאות מדומה VR

עולם של מציאות מדומה

077-7080660

 
משקפי מציאות מדומה  VR ה Oculus rift הן המשקפיים החלוצות והמתקדמות ביותר בתחום, אפשר להגיד שהן אחראיות לכל שאר המתחרים ומבחר המשקפיים בהם אנו יכולים לבחור. אחרי שעניין מציאות המדומה לא צלח במיוחד בשנות ה-90 העולם החליט לוותר אך בשנת 2014 צצה לה חברה קטנה בשם Oculus rift שהחליטה לחזור לתחום, והם עשו זאת בענק, כמובן שבנוסף להיותה חברת משקפי הVR המתקדמות בעולם, הן גם יקרות מכולן.
משקפי  מציאות מדומה  של VRyou מדגם ה  cross הם משקפיים פרקטיות למדי, הן ניחנות ביכולת שלהן להתרחב ולהתכווץ לפי מידת הטלפון החכם (4-7 אינצ'ים) בכדי להתאים את החוויה בדיוק לטלפון החכם האישי של כל אחד ואחד מאיתנו. העדשות של המשקפיים מעולות וניתן לשלוט במרחק ביניהן. ריפוד הפנים קשיח אך גם גמיש מה שמשפר את הרגשת המציאות המדומה בעת חבישתם. בנוסף לכל, מחיר המשקפיים אטרקטיבי למדי ובהחלט שווה!
משקפי מציאות מדומה או משקפי גוגל קארדבורד Cardboard  נחשפו לקהל הרחב בשנת 2014 בכנס הI\O של גוגל. משקפי הCardboard (או בעברית- משקפי קרטון) הוגדרו כמשקפיים פשוטים יותר מקודמיו המשופרים וזול יותר מהם משמעותית, כל זאת כדי לאפשר את קנייתו בכל בית. הדבר הכי משמעותי אותו גוגל אפשרה במשקפיים אלה הוא השליטה המלאה בתכנים על ידי שימוש בסמארטפון.
משקפי מציאות מדומה  Vr one, עוד משקפי מציאות מדומה VR אך כמובן משופרות, אומנם לא כמו הOculus rift אך תחליף לא פחות טוב וגם הרבה יותר זול. עדשות משופרות, נוחות כמעט מקסימלית ועוד, כל אלה יגרמו לכם להנות לא פחות משתהנו עם הOculus rift. כמובן שהמשקפיים בכל זאת קצת יקרות אבל המחיר בהחלט תואם לאיכות המשקפיים.
משקפי סמסונג GEAR כמו שניתן לראות, משקפי מציאות מדומה  VR מעולים שלא מביישים את Samsung בשום צורה ואפילו להיפך. חווית נוחות מקסימלית עם רזולוציה מעולה ומשופרת במיוחד, אין ספק שלמשקפיים אלה אפשר לתת את הכותרת "אחיו הצעיר של Oculus rift". במשקפיים אלה סמסונג דאגו אך ורק לנוחות הלקוח ואפשר לשים לב לכך בעיצוב המשקפיים ובעוד אלמנטים נוספים.
מתאים לטלפונים - Galaxy S6 וGalaxy S6 Edge.