השכרה / מכירה ציוד מציאות מדומה, צילום 360, פיתוח תוכן Virtual Reality - תנאי שימוש ורכישה באתר

עולם של מציאות מדומה

077-7080660

 
קבוצת האתרים של אפליקסור www.VRyou.co.il / www.DrCARDBOARD.com או www.Applixor.com להלן האתר / החברה או VRyou - ע.מ. 024586315  הינם אתרים אינפורמטיביים לנושא המציאות מדומה וכוללים גם חנות וירטואלית המופעלת ע"י קבוצת אפליקסור AppliXor.
תנאי שימוש אלו מתאימים גם ללקוחות אפליקסור אשר רוכשים ישירות מנציג מכירות של אפליקסור שירות או מוצרים.
השימוש באתרים והקניה בהם כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קראו תקנון זה והקפידו על עמידה בדרישותיו, בכל סתירה או בעיה עם תכניו אנא פנו אלינו ונעשה את מירב המאמצים לתקן או להבהיר.
השימוש ב- אתר זה מותנה בהסכמת הגולשים בו לתנאים הקבועים בו כלשונם.
כל המבצע פעולת רכישה באתר מצהיר בעצם ביצוע הרכישה – כי הוא מודע לתקנון זה ולכללים החלים באתר ע"פ תוכן התקנון.
עוד, מצהיר הרוכש בעת ביצוע הרכישה כי הוא מכיר כללים אלה, מסכים להם ולפעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד בעלי האתר ו/או מטעמה, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות בעלי האתר ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.
ידוע לרוכשים כי מערכת האתר והרכישה מנוהלת בקפידה על ידי בעלי האתר וע"פ התקנים הנדרשים, בעלי האתר לא ידרשו לפיצוי על כל נזק שיגרם מעבר לעלות הרכישה עצמה.
 1. תנאי השתתפות
רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל ) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן ושהינו בעל חברות האשראי
הינן: ויזה כ.א.ל ,ויזה לאומי, אמריקן אקספרס בע"מ,ישראכרט בע"מ. מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת אשר דרכה התחייב המשתתף לבצע את הרכישה, לעסקת הרכישה שעליה התחייב.
 1. המוצרים המוצעים
חלק מהמוצרים הנמכרים באתר הם ייצור ויבוא ספציפי לפי הזמנה של VRyou וחלקם האחר של ספקי מוצרים או יצרנים אחרים. בכל דף מכירה באתר קיים מפרט ובהתאם לתנאים המופיעים בדף המכירה באתר ניתן לראות את תמונות המוצרים ותאור קצר של המוצר המוצע. הפרטים כולם נמסרים באחריותן הבלעדית של היצרנים או החברות המציעות.
 1. עדכון מחירים
המחירים באתר מתעדכנים מעת לעת, השינויים מתבצעים בצורה ידנית.
במידה ונפלה טעות אנוש כמו טעות בהקלדה, טעות במחיר, השמטת ספרה או טעות סופר VRyou מצהירה שטעויות כאלו יכולות להיעשות בתום לב, ויש לראות בהם כטעות אנוש. במידה וקיים ספק לגבי מחיר באתר, מידע כלשהו שקיים באתר או מצאתם טעות במחיר באתר אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות
באמצעות דואר אלקטרוני  office@VRyou.co.il  ו/או באמצעות טלפון 077-7080660
 
 1. מצב המוצרים
  • מוצר מוחדש הינו מוצר שהיה בשימוש, עבר בדיקה של טכנאי ונמצא תקין ושמיש, אנו נדאג לסמן בכל עמוד מוצר אם המוצר הינו מוחדש
  • תנאי האחריות למוצר מוחדש שונים מאשר למוצרים אחרים, אנא הקפידו לבדוק ספציפית לכל מוצר.
  • מצבם של כל המוצרים המוצעים במסגרת המכירה מצוין באופן מפורש באם לא הוגדר מצבו אזי המוצר חדש באריזה מקוריות ונהנה מכל תנאי האחריות והשירות המצויינים.
  • המחירים המופיעים בדפי המכירה כמחירי השוק של המוצרים, נמסרים ע"י היבואנים,  ספקי המוצר או מוערכים / משקפים את מחירי השוק או מחירי המחירון שידועים ל VRyou,  מומלץ לבדוק את מחירי השוק לפני כל קניה. VRyou לא אחראית על נכונותם של מחירים אלו.
  • פרטים נוספים לגבי המוצרים ו/או השירותים המוצעים ניתן לקבל בשעות המצויינות בטלפון, דף יצירת קשר או בכתובת הדוא"ל המצויינת.
  • התמונות המוצגות באתר אינן מחייבות והינן להמחשה בלבד.
  • האחריות הבלעדית למוצרים, אספקתם, איכותם, טיבם, עמידותם, ויכולותיהם מצויינת בכל עמוד ספציפי ובהתאם לאחריות המצויינת לכל מוצר בנפרד.
   הגולשים שיבצעו פעולת רכישה באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא תהא כל טענה כנגד בעלי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך
 2. מלאי
מלאי המוצרים מופיע בדרך כלל בכל תיבת מוצר, במקרה שאזל מוצר מהמלאי בשל נסיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תהיה רשאית VRyou להודיע ללקוח על ביטול הקניה, במקרים אלו הלקוח לא יחויב ו VRyou תציע ללקוח מוצר חלופי, תאפשר ללקוח לרכוש מוצר אחר או לא תעשה חיוב. במידה והלקוח חויב והמוצר אינו במלאי או לא אמור להגיע ללקוח ע"פ מועד האספקה יהיה רשאי הלקוח לקבל את כספו חזרה.
 
 1. פרטי המשתמש
  • בעת ביצוע פעולת הרכישה באתר יידרש הרוכש להכניס למערכת את הפרטים הבאים :
   ת.ז /ח.פ ,שם פרטי ושם משפחה, שם חברה או עסק, טלפון, פקס אם קיים, סלולארי, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני, ופרטי תשלום.
  • הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם ל VRyou
  • הנתונים שימסרו יאובטו ע"פ תקן הנדרש ואנו מתחייבים שלא לגלות ולא להעביר כל מידע הקיים אצלנו (כולל פרטים אישיים וכרטיס אשראי) לאחר, למעט מידע הנדרש לצורך ביצוע ההזמנות באתר.
    
 2. תשלום ואספקה
  • המחירים באתר VRyou כוללים מע"מ אלא אם צויין אחרת
  • לאחר סיום ביצוע הרכישה המשתתף יחוייב במידה והמוצר קיים במלאי. במידה וחוייב הלקוח ומסיבה מסויימת חלה תקלה והמוצר אינו במלאי ו/או אינו יכול להיות מסופק, יקבל הודעה מסודרת הלקוח והוא יזוכה במלוא הסכום.
  • במידה ולא צויין אחרת, יסופק המוצר באמצעות דואר ישראל במשלוח רגיל או דואר 24. משלוח עם דואר ישראל תלוי בדואר ישראל בלבד, מועד האספקה משוער ואינו מובטח ולא תהייה אחריות ל VRyou על מועד האספקה או כל תלונה מצד הלקוח. במידה והלקוח מעוניין במועד אספקה קצר יותר או במעקב יבחר הלקוח באופציה הרצוי בדף המכירה.
  • ימי עסקים ו/או ימי עבודה למשלוח אינם כוללים - שישי, שבת, ערבי חג, חגים או חול המועד, אלא אם צויין אחרת.
  • במידה והלקוח בוחר לבטל את העסקה מסיבה כלשהי, ניתן לבטל את רכישת המוצר/ים עד 14 ימים ממועד ההזמנה, הביטול ייעשה אך ורק בהודעה שתישלח באמצעות דואר אלקטרוני בטופס יצירת קשר או במייל המצורף לתנאים אלו (בצירוף כל תנאי העסקה) והנהלת האתר אישרה את הביטול. על פי חוק אם סופק המוצר חלה חובת החזרת המוצר אל האתר VRyou ע"י הרוכש כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש.
  • על אף האמור לעיל, קיימת אפשרות לבטל עסקה לרכישת מוצר בתוך 10 שעות מביצוע ההזמנה (ובתנאי שהמוצר לא סופק למזמין או הועבר לחברת ההובלות) ללא כל חיוב בדמי ביטול על ידי הודעה בפקס או בדואר אלקטרוני office@VRyou.co.il. מעבר לזמן שצוין רשאית VRyou לחייב את הלקוח/מזמין בדמי ביטול (באמצעות כרטיס האשראי) בשיעור של 10% ממחירו הכולל של המוצר במידה והמוצר טרם סופק או נשלח. במידה והמוצר סופק או נשלח יחויב הלקוח בהוצאות השילוח (הלוך וחזור) + 10% ממחירו הכולל של המוצר
  • VRyou ערבה לכספי הרוכשים! לפיכך מתחייבת VRyou כי בכל קניה, תקבלו את המוצר שרכשתם או את מלוא כספכם בחזרה במידה ולא קיבלתם את המוצר שהוזמן. 
   אם הועבר המוצר לחברת ההובלות או סופק ללקוח אזי יתווספו לדמי הביטול גם הובלות (הלוך וחזור) וכמו כן עלויות כרטיס האשראי / הסלקה (עמלות וכו')
  • אספקת המוצרים תתבצע לכתובת שאותה ציין הלקוח בעת ההזמנה
מובהר בזאת כי במידה ואין ביכולת של דואר ישראל/חברת המשלוחים אפשרות לבצע את משלוח המוצרים לכתובת שצויינה מכל סיבה שהיא לרבות בשל מיקומה או בשל תנאי אספקה של חברת המשלוחים, הלקוח יעודכן וע"ב תאום עם VRyou יהיה רשאי לאסוף את המוצרים ממשרדי VRyou או מכל גורם אחר המחזיק במוצרים עד לא יאוחר מחלוף 10 ימים מהודעתה של VRyou ללקוח, ובמקביל יזוכה הלקוח במחיר ההובלה.
 • אספקת המוצרים ע"י דואר ישראל, דואר שליחים או כל ספר אחר שתבחר VRyou בתחומי הקו הירוק בלבד.
 • מעברת לתחומי הקו הירוק יעשה השילוח ע"י דואר ישראל במשלוח דואר רגיל או בתיאום עם חברת הובלות קבלנית עם ביטוחים מתאימים אך כמובל בתוספת מחיר שנע לפי גודל המוצר בין 50 ש"ח ל-100 ₪ בתאום מראש מיוחד.
 • במקרים שבהם דואר ישראל לא מגיע לישוב מסוים, ינהג דואר ישראל ע"ב תנאי ואפשרות החלוקה הנהוגה באותו האזור
 • במידה וצויין כי איסוף עצמי אפשרי חובה לוודא מראש שהמוצר ישנו וההזמנה מאושרת ולתאם איסוף עם אתר VRyou.  
  האיסוף העצמי יתבצע בתיאום מראש וע"פ ההנחיות שיתקבלו טלפונית או בעת אישור ההזמנה, יש לתאם בטלפון: 077-7080660 או להשאיר הודעה בטלפון או בכתובת הדואר אלקטרונית שצויינה.
  • כמו כן לקוח שיבצע איסוף עצמי לא יחויב בדמי משלוח!
 1. אחריות
האחריות למוצרים המפורסמים באתר מצויינת בכל מוצר בנפרד. כמו כן מצויין בכל עמוד מוצר על ידי מי תינתן האחריות וכל תביעה או דרישה תחול על נותן האחריות ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר ו/או שרות.
 1. ברירת דין ומקום שיפוט
התנאים המובאים לעיל ולהלן, פרשנותם ואכיפתם נשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל בלבד. כל העסקאות המתבצעות באמצעות אתר זה הנן כפופות לדין הישראלי בלבד וכל הליך משפטי בגין כל עילה שמקורה בפעולה משפטית שהתבצעה באתר זה יתברר בבית המשפט בתל אביב. הגישה לאתר זה וביצוע עסקאות באמצעותו מוגבלות אך ורק למשתמשים מישראל.
 1. תנאים נוספים
  • VRyou לא תישא במיישרין או בעקיפין באחריות על נזק שיגרם כתוצאה מהפעלת שירות של ספקי צד ג' / נותן שירותים ל VRyou לרבות חברות השילוח, חברות הסליקה, חברת אבטחת הרכישה, אתר האינטרנט וכו'
  • VRyou לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה
  • VRyou שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה, בין היתר גם אם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית
  • בכל מקרה, סך החבות המצטברת לתשלום פיצויים בגין נזקים, וזאת מכל עילה שהיא (נזיקית, חוזית ואחרת), לא יעלה על סכום התמורה השנתי בגין שירותי הספק. הגבלה זו  לא תחול על נזקי גוף, נזק מוחשי לרכוש, נזקים שנגרמו עקב הפרת חובת סודיות, ונזקים שנגרמו עקב פגיעה בזכות קניין של צד שלישי
  • VRyou לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהגולש לרכוש מוצרים
  • VRyou שומרת לעצמה את הזכות לעשות שינויים בתקנון האתר מעת לעת וללא הודעה מוקדמת
  • VRyou שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת
  • מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את הפעלת האתר או קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנות על פי מועד רכישת המוצר, רשאית VRyou להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.
  • במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאית VRyou, אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.
  • האחריות הניתנת על ידי אפליקסור למוצרי שאותה היא מוכרת הם בכפוף לתנאי האחריות היצרן
  • אפליקסור לא תהייה אחראית לכל נזק או הוצאה מכל סוג שהוא שייגרמו ללקוח או למי מטעמו עקב שימוש במוצר, או עסקה זו
  • Applixor לא תהייה אחראית לתוכנות, מערכות צד שלישי ושאינן באחריות הישירה של Applixor
  • אחריות הספק מוגבלת למתן שירותי תחזוקה לתוכנה. הספק לא יהיה אחראי לכל נזק או הוצאה מכל סוג שהוא שייגרמו ללקוח או למי מטעמו עקב השימוש בתוכנה, השבתתה, תקלות בה וכיו"ב
  • כל צד יהיה פטור מנזקים עקיפים ו/או תוצאתיים לרבות אובדן הכנסה, פגיעה ברווחים, אובדן חסכונות, אובדן נתונים וגיבוי נתונים   
  • סך החבות המצטברת לתשלום פיצויים בגין נזקים, וזאת מכל עילה שהיא (נזיקית, חוזית ואחרת), לא יעלה על סכום התמורה השנתי בגין שירותי הספק. הגבלה זו  לא תחול על נזקי גוף, נזק מוחשי לרכוש, נזקים שנגרמו עקב הפרת חובת סודיות, ונזקים שנגרמו עקב פגיעה בזכות קניין של צד שלישי
 
Applixor / VRyou מאחלים לקהל לקוחותינו קניה מהנה ובטוחה
 
לשרות לקוחות ותמיכה ניתן לפנות בטופס יצירת קשר או למייל Office@VRyou.co.il  
או לטלפון 077-7080660


כל פנייה תענה עד 24 שעות עבודה ע"פ שעות פעילות בבימי חול א-ה בשעות 8.00-16.00