השכרה / מכירה ציוד מציאות מדומה, צילום 360, פיתוח תוכן Virtual Reality - מדריכים למשתמשים במציאות מדומה

עולם של מציאות מדומה

077-7080660

 
משקפי המציאות המדומה גוגל Cardboard נחשפו לקהל הרחב בשנת 2014 בכנס הI\O השנתי של גוגל. משקפי הCardboard (או בעברית- משקפי קרטון) הוגדרו כמשקפיים פשוטים יותר אך נועדו לספק חווית מציאות מדומה בסיסית לכל מי שחפץ בה, כל זאת כדי לאפשר את קנייתו בכל בית. הדבר הכי משמעותי אותו גוגל אפשרה במשקפיים אלה הוא השליטה המלאה בתכנים על ידי שימוש בסמארטפון. (התאמה למסך 4-5.5 אינצ'ים)
המציאות המדומה מנסה לתת למשתמש חוויה ויזואלית תוך כדי שימוש בעדשות, מסך הקרנה, אוזניות, כפפות בעלי חיישנים ועוד כדי ליצר אשליה ובכדי "לעבוד" עלינו שאנו באמת נמצאים בעולם או במקום אחר. כמובן שכל זה לא יכול להתבצע ב100% בעיקר בשל הרזולוציה הנמוכה אשר דרושה שיפור ומכיוון מגבלות טכניות של עוצמות החישוב.
Google Cardboard
מציאות מדומה
משקפי  מציאות מדומה  של VRyou מדגם ה  cross הם משקפיים פרקטיות למדי, הן ניחנות ביכולת שלהן להתרחב ולהתכווץ לפי מידת הטלפון החכם (4.7-6 אינצ'ים) בכדי להתאים את החוויה בדיוק לטלפון החכם האישי של כל אחד ואחד מאיתנו. העדשות של המשקפיים מעולות וניתן לשלוט במרחק ביניהן. ריפוד הפנים קשיח אך גם גמיש מה שמשפר את הרגשת המציאות המדומה בעת חבישתם. בנוסף לכל, מחיר המשקפיים אטרקטיבי למדי ובהחלט שווה!
משקפי VRyou מדגם CROSS